Skip to main content

O nás

Společnost DAIKIN je jedním z nejvýznamnějších výrobců klimatizačních zařízení na světě. Od založení mateřské společnosti v Japonsku v roce 1924 se skupina DAIKIN rozrostla v globální korporaci přítomnou na všech světových trzích s více než 80 000 zaměstnanci. Značka DAIKIN je tak po celém světě již téměř 100 let synonymem klimatizací vysoké kvality pro soukromé, komerční i průmyslové účely.

Slovo prezidenta společnosti

Drazí přátelé a kolegové,

společnost DAIKIN DEVICE CZECH REPUBLIC s.r.o. byla založena v Brně, jako výrobce klíčových komponentů pro výrobce klimatizací. Výrobní aktivita začala v roce 2006 a v současné době dodáváme naše produkty do továren, které provádí finální montáž v České republice (Plzeň) a Belgii (Oostende).

V naší firmě se soustřeďujeme na bezpečnost, podmínky životního prostředí a rozvoj lidských zdrojů za účelem zajištění vysoké kvality výrobků pro naše zákazníky, které vždy dodáváme včas. Naším cílem je nejen se starat o naše zákazníky a zaměstnance, ale také brát v úvahu jak můžeme přispět společnosti v regionu, ve kterém pracujeme a žijeme.

Těším se na vaši trvalou podporu v nadcházejících letech.

Hideki Hara

Prezident DAIKIN DEVICE CZECH REPUBLIC s.r.o.

Potřebujete pomoc?

Potřebujete pomoc?

Potřebujete pomoc?

Potřebujete pomoc?

Potřebujete pomoc?

Potřebujete pomoc?